Young adult (CZ)

Tajomstvá nesmrteľného Nicholasa Flamela 2: Mág

Michael Scott


i Pripravujeme

Druhý diel najväčšej legendy všetkých čias – legendy o večnom živote…

Po tom, ako sa Nicholasovi, Sophie, Joshovi a Scatty podarí uniknúť z Ojai, dostanú sa do Paríža, Flamelovho rodného mesta. Tento návrat domov však vôbec nie je príjemný. Perenelle je ešte stále uväznená v Alcatraze a Paríž sa hemží nepriateľmi. Niccolo Machiavelli, známy mysliteľ a zberateľ umenia, ktorý sa tiež stal nesmrteľným, pracuje pre Temných Starších. Je im v pätách a Nicholasovi a Perenelle sa zatiaľ kráti čas. Každý deň, ktorý strávia bez Knihy mága Abraháma, zostarnú o celý rok – ich magická sila slabne a ich telá takisto. Proroctvo sa stáva čoraz jasnejším.

Je načase, aby Sophie pokračovala v osvojovaní si mágie živlov – musí sa naučiť mágiu ohňa. A existuje len jedna osoba, ktorá jej s tým dokáže pomôcť: Flamelov bývalý žiak gróf de Saint-Germain – alchymista, mág a slávny hudobník.

Josh a Sophie sú jedinou nádejou na záchranu sveta – samozrejme, pokiaľ sa dovtedy nepostavia proti sebe…

Viac

15,99 € Odporúčaná cena
Expedujeme 23.8.2024

Informácie

Počet strán 432
Dátum vydania 30.8.2024
Formát 130x200 mm
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Frank Patrick
EAN 9788056641613
Vek od 12
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor

Michael Scott

Michael Scott

Michael Scott pochádza z Írska a v knižnej tvorbe sa venuje žánrom fantasy, sci-fi či hororu. Pod pseudonymom Anna Dylon píše romantickú prózu. Tvorbe sa venuje viac ako tridsať rokov a na konte má viac ako 100 kníh. Medzi jeho najúspešnejšie tituly patrí séria Tajomstvá nesmrteľného Nicholasa Flamela, ktorá bola adaptovaná na online hru a v príprave je aj filmové spracovanie. Jednotlivé časti série získali mnohé prestížne ocenenia ako Irish Book of the Year, NCSLMA YA Book Award, Children and Young Bloggers Literary Awards a ďalšie.

Zobraziť profil autora