Beletria pre deti

Tajomstvá nesmrteľného Nicholasa Flamela 4: Nekromant

Michael Scott


Pokračovanie legendy o večnom živote.

Štvrtý diel dobrodružnej série Tajomstvá nesmrteľného Nicholasa Flamela.

Po záchrane Perenelle Flamelovej z hrôzostrašného ostrova Alcatraz plného odvekých príšer sú dvojčatá Sophie a Josh opäť v svojom rodnom San Franciscu. Vďaka veľkolepej porážke zlovoľného doktora Deeho uverili, že si môžu na chvíľu oddýchnuť. Veľmi rýchlo však zisťujú, že akékoľvek zdržanie pre nich môže znamenať smrť. Pre nich aj pre oboch Flamelovcov, ktorí bez Kódexu rýchlo starnú.

Joshova ďalšia cesta vedie do ríše bájneho Prométea, otca všetkých ľudí a najväčšieho mága ohňa. Sophie zase necháva voľný priechod spomienkam Čarodejnice z Endoru, pretože ju v tom podporila Perenelle. Sľúbila jej, že sa nemá čoho báť. Josh jej však nedôveruje, navyše nerozumie, prečo jeho sestra áno. Ako sa dá zabrániť zániku sveta, keď aj medzi súrodencami klíči semienko nedôvery, ktoré tam zasial nepriateľ?

Viac

13,49 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 384
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 25.2.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,51 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 4
Originálny názov The Necromancer: The Secrets of the Immortal Nicholas Flamel
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Jana Kyseľová
EAN 9788056626665
Vek od 12
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor

Michael Scott

Michael Scott

Michael Scott pochádza z Írska a v knižnej tvorbe sa venuje žánrom fantasy, sci-fi či hororu. Pod pseudonymom Anna Dylon píše romantickú prózu. Tvorbe sa venuje viac ako tridsať rokov a na konte má viac ako 100 kníh. Medzi jeho najúspešnejšie tituly patrí séria Tajomstvá nesmrteľného Nicholasa Flamela, ktorá bola adaptovaná na online hru a v príprave je aj filmové spracovanie. Jednotlivé časti série získali mnohé prestížne ocenenia ako Irish Book of the Year, NCSLMA YA Book Award, Children and Young Bloggers Literary Awards a ďalšie.

Zobraziť profil autora