Young adult (CZ)

Niečo iné ako navždy

Justin A. Reynolds


Perfektné čítanie pre fanúšikov Johna Greena a Nicoly Yoon.

Perfektné čítanie pre fanúšikov Johna Greena a Nicoly Yoon.

„Bystré, precítené a nekonečne očarujúce.“

Becky Albertalli, autorka Ja, Simon... proti pravidlám Homo sapiens

Jack je vecný smoliar a slovom „takmer“ sa dá definovať jeho život. Takmer sa stal skejterom, takmer sa pridal do futbalového tímu. Takmer vyznal lásku najúžasnejšej babe, akú pozná.

Potom stretáva Kate a po prekecanom večere nad miskou cereálií zisťuje, že mu je súdená. Mesiace plynú a Jack s Kate objavujú pravú lásku.

A boli by navždy šťastní...

Ibaže Kate zomrie.

A Jack sa vracia v čase k ich prvej miske cereálií, aby Kate zachránil. Chce využiť každú ponúknutú šancu. Tentoraz sa s „takmer“ neuspokojí.

Viac

13,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 288
Dátum vydania 15.1.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,36 kg
Jazyk slovenčina
Ilustrátor Klaudia Bulantová
Originálny názov Opposite of Always
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Kristína Balalová
EAN 9788056620557
Vek od 12
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Recenzia médii

Ildi knihomolka - Niečo iné ako navždy

Dnes o Young Adult knihe, ktorá stojí za prečítanie a nemusí ohúriť len teenagerov. Kniha, ktorá zaujme obálkou a ktorá naozaj stojí za pozornosť, len jej treba dať šancu. U mňa ju dostala a mne sa dostal parádny príbeh o priateľstve, láske, odpúšťani, cestovaní v čase. A lepšie som si na oddych ani vybrať nemohla. Nerada porovnávam, ale túto knihu si obľúbia milovníci Johna Greena alebo knihy ...

Autor

Justin A. Reynolds

Justin A. Reynolds

justin a. reynolds chcel byť odjakživa spisovateľom. Je o tom zaznamenaný dôkaz obrou pastelkou na zelenom výkrese zo škôlky, ktorý má jeho mama doteraz zavesený na nástenke. Vyskúšal niekoľko univerzít, no nakoniec zakotvil na Clevelandskej pri štúdiu tvorivého písania a anglického jazyka. Pracoval aj ako ošetrovateľ špecializujúci sa na hematológiu a onkológiu. Potom vymenil stetoskop za pero, no je presvedčený, že tieto nástroje sú podobné – oba odhaľujú, čo má človek v srdci. Práve v tejto chvíli pravdepodobne niekde tancuje alebo dribluje loptou. Niečo iné ako navždy, jeho debutové dielo, bolo preložené do 17 jazykov a má byť námetom pripravovaného filmu.

Zobraziť profil autora