Young adult (CZ)

Pôjdem tam, kam pôjdeš ty

Nina LaCour


Jeden z najlepších tínedžerských debutov!

Jeden z najlepších tínedžerských debutov roka 2009

V tú noc Ingrid sľúbila Caitlin: „Pôjdem tam, kam pôjdeš ty.“ Na druhý deň je však všetko inak. Ingridin náhly odchod zastihne Caitlin nepripravenú. V novom živote bez fotografií, smiechu, hudby a radostí, ktoré spolu zdieľali ako najlepšie kamarátky, nenachádza svoje miesto. Nanešťastie tu po Ingrid niečo ostalo. Na papier zaznamenala tomuto svetu a ľuďom v ňom svoje bolestivé zbohom. Caitlin na stránkach plných žiaľu odznova prežíva svoju obrovskú stratu a snaží sa nájsť nádej do budúcna.

Pôjdem tam, kam pôjdeš ty je debutový román Niny LaCour, autorky najlepšej tínedžerskej knihy roka 2018 Všetko je tak, ako má byť, v ktorom s nepredstaviteľnými emóciami a úprimnosťou prežíva prvý rok dievčaťa po strate najbližšej priateľky.

Viac

11,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Žáner román
Počet strán 256
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 24.1.2020
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,38 kg
Jazyk slovenčina
Originálny názov Hold still
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788056615348
Vek od 12
Typ kniha
Väzba viazaná s papierovým poťahom bez laminác

Recenzia médii

Tess Slašťanová

strana36.blogspot.cz - RECENZIA: Pôjdem tam, kam pôjdeš ty

V prvom rade musím spomenúť, že táto kniha, spolu s druhou od autorky, Všetko je tak, ako má byť, ma od prvého momentu, ako som ju zbadala, úplne dostala svojou obálkou. Fotky a tváre na obálkach nie sú nič pre mňa a fascinujú ma práve takéto kreslené... no a tieto s kontrastnými farbami a takým tým papierovým povrchom, sú za mňa dokonalé. Kniha je navyše krásne spracovaná aj vnútri, čo samozrejme...
Caroline Turazová

knihomolky.wordpress.com - Pôjdem tam, kam pôjdeš ty

Po skvelom úvode v podobe knihy Všetko je tak, ako má byť prichádza v slovenčine už aj autorkina debutová kniha pre tínedžerov, ktorá sa opäť zaoberá bolesťou, stratou a priateľstvom. Caitlin mala všetko, čo potrebovala, až dovtedy, kým nezistila, že si jej najlepšia priateľka Ingrid vzala život. Bolo to presne deň po tom, čo jej povedala,: “Pôjdem tam, kam pôjdeš ty.” Vtedy zistila, o čo všetk...

Autor

Nina LaCour

Nina LaCour

Nina LaCour je bestsellerová a oceňovaná americká autorka. Za svoju tvorbu získala mnoho uznaní, medzi inými aj prestížnu Michael L. Printz Award a kraľovala rôznym rebríčkom predajnosti. Venuje sa najmä tvorbe pre mladých čitateľov a vyberá si náročné témy, s ktorými sa mnohí čitatelia a čitateľky vedia zosobniť. Študovala kreatívne písanie na univerzite v Oaklande. Rodičia aj starí rodičia ju od malička viedli k láske k umeniu. Okrem písania sa venuje svojej dcérke a učeniu kreatívneho písania. Miluje varenie, prechádzky a záhradku.

Zobraziť profil autora