Young adult (SK)

Láska a gelato
B

Láska a gelato

Jenna Evans Welchová


Najúžasnejšie letné čítanie s talianskou atmosférou a chuťou gelata na perách.

Najúžasnejšie letné čítanie s talianskou atmosférou a chuťou gelata na perách. Lina trávi prázdniny v Taliansku, ale akosi nemá náladu na pláže ani slávne pamiatky. Prichádza do Florencie len pre mamino želanie, aby stretla svojho otca. Ale prečo by mala spoznať niekoho, kto sa o ňu šestnásť rokov vôbec nezaujímal? Lina túži po jedinom – vrátiť sa domov. Potom však natrafí na mamin denník zo študentských čias. Spolu s tajomným Lorenzom kráča v maminých šľapajach a spoznáva nádhernú taliansku históriu a dychberúce umenie. Ani sa nenazdá a poddáva sa skrytým láskam v talianskych uličkách a pekárničkách. Postupne rozuzľuje spleť rodinných tajomstiev, aby zistila, kam naozaj patrí.
Viac

11,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 312
Dátum vydania 28.5.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,31 kg
Jazyk slovenčina
Originálny názov Love & Gelato
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Ivana Cingelová
EAN 9788056622513
Vek od 13
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená s chlopňami

Recenzia médii

fandomky - Láska a gelato

Predstavte si vôňu čerstvého pečiva, chuť sladkého gelata a hlavne pohľad na nádhernú krajinu . Ak sa tento rok nechystáte na dovolenku, mám pre vás knižný tip, s ktorým môžete prežiť chvíle v nádhernom Taliansku. Láska a gelato. Hlavná postava Lina je nútená ísť po smrti matky do Talianska za svojím otcom. Matka jej zanechala denník, ktorým sa Lina dozvedá o matkinej minulosti. Tento nápad, a...

Autor

Jenna Evans Welchová

Jenna Evans Welchová

Jenna Evans Welch sa jednoducho musela stať spisovateľkou, pretože sama v mladosti nenašla žiadne tínedžerské knihy, ktoré by chcela čítať. Teraz píše o babách, ktoré objavujú cudzie krajiny a kultúry. Sama chodila na strednú školu v Taliansku, jazdila medzi pamiatkami na skútri a popritom jedla hordy talianskeho gelata. So svojím manželom a dvoma deťmi žije v Salt Lake City v Utahu.

Zobraziť profil autora