Young adult (CZ)

Ako som sa stala Milou

Estelle Maskame


Novinka od autorky romantickej série DIMILY. 

Novinka od autorky romantickej série DIMILY, ktorej príbeh je zasadený do Los Angeles a Nashvillu počas dlhého a horúceho leta. Prvá časť neodolateľne návykovej a vzrušujúcej trilógie pretkanej láskou, priateľstvom, rodinnými konfliktmi a kopou romantiky.

Život šestnásťročnej Mily sa zdá ako splnený sen. Meno slávneho otca ju dostane na každý večierok, kúpe sa v svetle reflektorov a bohatstve. No urobila chybu, ktorú jej médiá nevedia odpustiť. Aby si schladila hlavu, rodičia ju pošlú na druhý koniec krajiny za starým otcom. Perfektné riešenie, však? Mila si tým nie je taká istá. Desí ju, že nebude môcť stráviť prázdniny s kamošmi. A len chvíľu po prílete jej plány na pokojné leto skríži Blake. Ten totiž vie, aké je žiť pod drobnohľadom verejnosti – pozná to neustále napätie a drámu. Možno majú Mila a Blake spoločného oveľa viac ako hádky a nevraživosť na prvý pohľad. Oveľa viac než by si ktorýkoľvek z nich chcel priznať. Možno by sa tej narastajúcej náklonnosti a vzrušeniu Mila nemala vyhýbať.

Viac

13,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Žáner YA romantika
Počet strán 296
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 27.5.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,29 kg
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Zuzana Smolinská
EAN 9788056627211
Vek od 13
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená s chlopňami

Autor

Estelle Maskame

Estelle Maskame

Estelle Maskame pochádza zo Škótska a s písaním začala už ako trinásťročná. Keď mala šestnásť rokov dokončila svoju prvú trilógiu s názvom DIMILY, ktorá je skratkou pre anglickú vetu Did a Mention I Love You, čo v preklade znamená Vieš, že ťa milujem? Tú o rok neskôr zakúpilo vydavateľstvo Black&White. Takmer okamžite vystrelila na vrchné rebríčky predajnosti, fanúšikovskú základňu si vytvorila aj zverejňovaním svojej tvorby na sociálnej sieti Wattpad. Jej trilógia sa tak stala obrovským hitom ešte pre vydaním. Miluje čítanie aj písanie a obe činnosti najradšej vykonáva z pohodlia postele.

Zobraziť profil autora