Young adult (CZ)

Nový dievčenský román Mirky Varáčkovej. Po Nepobozkanej prichádza Zamilovaná!

Nový dievčenský román Mirky Varáčkovej. Po Nepobozkanej prichádza Zamilovaná!

Val je nenapraviteľná knihomoľka. Miluje dievčenské knižky a sníva o frajerovi, ktorý by nebol o nič horší ako hrdinovia zo stránok kníh, no namiesto bozkov dostane počas letných prázdnin sadru. Lebo ju zasypala knižnica. S rovnako nepochopeným kamošom trávi čas pri dedinskom rybníku a pri zakázanej poézii spolu nadávajú na nespravodlivosť života. Až keď sa v neobývanom susedstve objaví vlčiak so zaujímavým majiteľom a zachráni im v nepríjemnej situácii zadok, začne Val svitať na lepšie časy.

Viac

10,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 224
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 15.4.2022
Formát 130x185 mm
Hmotnosť 0,24 kg
Jazyk slovenčina
EAN 9788056624678
Vek od 12
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená s chlopňami

Recenzia médii

tinkine_knihy - Zamilovaná

Val žije dvojí život. Ten ozajstný, kde prázdniny trávi so sadrou na nohe, zbožňuje svojich dvoch najlepších kamošov Lukáša a Didu a doma má blázinec. A ten virtuálny, kde postuje príspevky a dáva potajme otázky, na ktoré túži poznať odpoveď no bojí sa opýtať priamo. Viete však po čom túži toto žieňa najviac? Zamilovať sa. Presnorené množstvo príbehov jej dáva nádej, že kdesi existuje ten čarov...

Autor

Miroslava Varáčková

Miroslava Varáčková

Miroslava Varáčková má na konte takmer dve desiatky kníh pre starších aj mladších tínedžerov a každým novým príbehom dokazuje, že patrí medzi špičku slovenských spisovateľov – cez pohľad tínedžerských očí približuje svojim čitateľom neľahké osudy, aké sa schovávajú za dverami nejednej slovenskej rodiny.. Prvú knihu vydala v roku 2009 a za svoju trinástu knihu získala Panta Rhei Awards za mládežnícku knihu roku 2017, čo je najväčšie ocenenie, aké môže tínedžerská kniha na Slovensku získať. Keď nepíše alebo sa nestará o svoje knižky v internetových vodách, obskakuje svoju rodinu – manžela, dvoch synov a psa, ktorý najradšej podhrabáva plot a uteká k susedom.

Zobraziť profil autora