Beletria pre deti

Škola dobra a zla - Křišťál času

Soman Chainani


Navštivte Školu dobra a zla popáté! Nová trilogie z pohádkového světa pokračuje.

Sofie, Agáta a jejich přátelé musí najít způsob, jak přemoci hrozivé zlo, které lži překrucuje v pravdu a snaží se přepsat jejich příběhy.

Falešný král si uzurpoval kamelotský trůn, Tedrose odsoudil k smrti a Sofii donutil k tomu, aby se stala jeho královnou. Agátě se jako jediné podařilo utéct. Teď musí spolu se studenty Školy dobra a zla vymyslet, jak dostanou Tedrose zpátky na trůn a zachrání Kamelot. A to dříve, než jejich pohádky dospějí k smrtícímu konci.

Viac

14,49 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Počet strán 448
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 28.10.2019
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,687 kg
Jazyk čeština
Číslo dielu 5
Originálny názov The School for Good and Evil 5
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Magdaléna Stárková
EAN 9788075449023
Vek od 10
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Autor

Soman Chainani

Soman Chainani

Soman Chainani vyštudoval anglickú a americkú literatúru na Harvarde a filmovú vedu na univerzite v Kolumbii. Svoju kariéru odštartoval ako scenárista a režisér. Jeho filmy boli premietané na viac ako 150 filmových festivaloch po celom svete. Ako spisovateľ sa preslávil sériou kníh Škola dobra a zla, z ktorej sa globálne predali milióny výtlačkov a bola preložená do viac ako 30 jazykov. Spoločnosť Netflix momentálne pracuje na jej filmovej adaptácii. Všetky časti série trhali rebríčky predajnosti. Viac o autorovi a jeho tvorbe sa dozviete na www.somanchainani.net

Zobraziť profil autora