Beletria pre deti

Rosewoodska kronika 3 - Stratená princezná

Connie Glynnová


Pokračovanie vzrušujúcej série zo sveta intríg, tajomstiev a zrady.

Princezná Ellie je rebelka skrývajúca svoju pravú identitu. Lottie je obyčajné dievča, ktoré sa stane princezninou náhradníčkou a namiesto nej vystupuje na verejnosti. Chráni ju pred nepríjemným zvedavým záujmom verejnosti. Jamie je princeznin osobný strážca odhodlaný ochraňovať Ellie za každú cenu. Všetci spoločne sa snažia uniknúť Leviatanom, nepriateľskej skupine, ktorej hlavným terčom je maradovská princezná a na podiv aj Jamie.

V snahe dostať sa od nich čo najďalej odcestujú na sesterskú školu Rosewood Hall až v ďalekom Japonsku. Čoskoro sa však ukáže, že ani tam nie sú v bezpečí. Jedinou útechou je zistenie, že aj tu existuje tajná skupinka študentov, ktorá bojuje proti Leviatanom. Tajomstvo, ktoré spoločne odhalia, zmení ich život. Navždy!

Viac

12,99 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Počet strán 296
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 24.4.2020
Formát 145x205 mm
Hmotnosť 0,505 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 3
Originálny názov The Rosewood Chronicles - The Lost Princess
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788056616307
Vek od 13
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor

Connie Glynnová

Connie Glynnová

Connie Glynn pochádza z Hatfieldu, vyštudovala odbor umenie a film na univerzite v Sussexe. Preslávila sa svojim youtube kanálom Noodlerella, na ktorom tvorí videá o móde, Disney filmoch či cosplay kultúre. Ako autorka je známa vďaka sérii pre mládež Rosewoodska kronika.

Zobraziť profil autora