Provokatívny príbeh Popolušky – očami nevlastnej sestry, ktorá tiež túži po šťastí

Provokatívny príbeh Popolušky – očami nevlastnej sestry, ktorá  tiež túži po šťastí
29.3.2021 | CooBooNews

Nevlastná sestra – to je provokatívny príbeh o Popoluške naopak! Tentokrát pohľadom jej nevlastnej škaredej sestry Isabelle, ktorá rovnako túži po šťastí. Oceňovaná americká autorka Jennifer Donnelly sa vo svojej úspešnej knihe pýta, či môže byť aj škaredé dievča šťastné a odkazuje, že krása nie je všetko. Nevlastná sestra práve vychádza v preklade Denisy Ghaniovej vo vydavateľstve CooBoo.

Čítať viac

Ako to vyzerá vo vydavateľstve Albatrosmedia? | Rozhovor so šéfredaktorom Erikom Fazekašom

Ako to vyzerá vo vydavateľstve Albatrosmedia?  | Rozhovor so šéfredaktorom Erikom Fazekašom
24.3.2021 | CooBooNews Interview

Vydavateľský biznis je veľmi špecifický. Každý človek je síce nahraditeľný, ale nie je možné zo dňa na deň nahradiť redaktora, sadzača, tlačiara... Aj to je dôležité uvedomiť si pri popasovaní sa s výzvami, ktoré nám minulý rok priniesol. Dostali sme od vás viacero otázok o edičáku a plánovaných knihách, preto sme vyspovedali nášho šéfredaktora Erika Fazekaša.

Čítať viac

Pôvabná a zamotaná kniha o láske, ktorú sa oplatí prežívať znova a znova

Pôvabná a zamotaná kniha o láske, ktorú sa oplatí prežívať znova a znova
26.1.2021 | CooBooNews

„Rovnako krásne a zábavné, ako aj vrúcne a podmanivé. Je to jedna z najkrajších love story, aké som v živote čítala,“ napísala autorka bestselleru Hnev, čo si zasial Angie Thomasová o knihe Niečo iné ako navždy. Debutový román amerického autora justina a. reynoldsa (sám vyžaduje používať malé písmená...) práve vychádza vo vydavateľstve CooBoo v preklade Kristíny Balalovej.

Čítať viac