Young adult (CZ)

Selekcia

Kiera Cassová


35 dievčat. 1 princ. Životná šanca. To je SELEKCIA!

Pre tridsaťpäť dievčat je Selekcia životnou šancou. Príležitosť uniknúť svojmu osudu, ktorý majú predurčený už od narodenia. Vstúpiť do okázalého sveta rób a drahých šperkov. Žiť v paláci a bojovať o srdce úžasného princa Maxona.

Byť vybranou je však pre Americu Singerovú nočnou morou. Musí opustiť svoju lásku – Aspena, ktorý je z nižšej kasty, a preto svoj vzťah držia v tajnosti. Odísť z domova, aby sa zúčastnila na tvrdej súťaži o korunu, ktorú ani nechce. Žiť v paláci pri neustálej hrozbe vpádu rebelov. Potom sa America zoznámi s princom Maxonom. Postupne začne prehodnocovať všetky svoje dovtedajšie plány a uvedomí si, že život, ktorý si vysnívala, bledne pri budúcnosti, na ktorú nikdy ani nepomyslela.

Viac

14,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 296
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 30.9.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnosť 0,51 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 1
Rady Selekcia
Prekladateľ Martin Polakovič
EAN 9788056629673
Vek od 14
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Autor

Kiera Cassová

Kiera Cassová

Kiera Cassová vyštudovala históriu na univerzite Radford. Vyrástla v Južnej Kalifornii, dnes žije vo Virgínii. Miluje tanec, knihy, natáčanie videí a koláčiky. Písanie zo začiatku mala ako terapiu, neskôr prišla na to, že presne toto vždy chcela robiť. Srdcia čitateľov a čitateliek si získala trilógiou Selekcia.

Zobraziť profil autora