Young adult (CZ)

Nemiluj ma

Marah Woolf


Poddá sa čaru božského chalana alebo zachráni svet?

Grécka mytológia, intrigy a neprekonateľná príťažlivosť opantajú hrdinov aj čitateľov romantickej série Božská láska.

Jess si toto leto túžila od všetkého oddýchnuť, a tak sa s najlepšou kamoškou vybrali do študentského kempu. Hneď po príchode jej však plány naruší tajomný Cayden so smaragdovými očami. Drzý a krásny Cayden je k nej raz neuveriteľne milý, potom ju zas ignoruje. Jess ešte žiadny chlapec tak nemiatol.

Cayden má však vlastné dôvody, prečo sa v kempe ocitol. Pod maskou tínedžera sa skrýva grécky titán Prometeus, ktorý uzatvoril dohodu s Diom. Raz za sto rokov smie zostúpiť na Zem a uchádzať sa o lásku dievčaťa. Svoju vytúženú nesmrteľnosť však získa, len ak ho vyvolená odmietne.

Jess ani netuší ako a zamotá sa do odvekého sporu gréckych bohov, ktorý môže navždy zmeniť náš svet. Poddá sa čaru božského Caydena alebo pomôže zachrániť ľudstvo?

Viac

16,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 328
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 5.8.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,31 kg
Jazyk slovenčina
EAN 9788056629093
Vek od 12
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Autor

Marah Woolf

Marah Woolf

Marah Woolf je manželka, mama troch detí a spisovateľka. Vyštudovala históriu a politiku a hovorí o sebe, že jej život bol úplne normálny, až kým v nej neskrsol nápad, ktorý sa zhmotnil na papieri. Ten sa pretavil do milióna predaných kníh. Dnes každému radí, aby zobral papier a pero a pustil sa do vlastného veľkého dobrodružstva. Do budúcna si želá, aby jej príbehy spravili radosť čo najviac ľuďom.

Zobraziť profil autora