Young adult (CZ)

Rosewoodska kronika 1 - Princezná v utajení

Connie Glynnová


Vzrušujúci svet aristokracie, honosných večierkov, intríg, tajomstiev a zrady, to je prvá kniha z novej série Rosewoodska kronika.

Ktoré dievča by sa nechcelo aspoň na chvíľu stať princeznou? Lottie Pumpkinová o tom snívala mnoho ráz. A zrazu ju osud zavedie do jednej izby v elitnej internátnej škole Rosewood Hall, kam sa dostala na štipendium, s Ellie Wolfovou, princeznou, ktorá vždy túžila po pravom opaku – byť úplne obyčajným dievčaťom.

Zdá sa, že riešenie ich problémov je smiešne jednoduché. Stačí si vymeniť úlohy a je to! Lenže prísne strážené tajomstvo niekto odhalí. A niet sa čo diviť, v Rosewoode totiž nič nie je také, ako to na prvý pohľad vyzerá. A šťastné konce sú vyhradené pre rozprávky, nie pre skutočný život…

Viac

12,99 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Počet strán 340
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 21.9.2018
Formát 145x205 mm
Hmotnosť 0,52 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 1
Originálny názov The Rosewood Chronicles: Undercover Princess
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788056606407
Vek od 13
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Recenzia médii

Veronika Dedíková

Fans of Books - Princezná v utajení - Connie Glynn

Čo môže spôsobiť nevinná zámena? Princezná v utajení ma zaujala svojou krásnou obálkou, ale aj anotáciou. Aj napriek tomu, že táto téma je často využívaná (niekto by možno povedal, že je to až klišé), predsa len sa z nej ešte stále dá vyťažiť kvalitný príbeh, ktorý čitateľa zaujme. O autorke som nikdy pred tým nepočula, aj keď je v zahraničí veľmi populárna a na internete som našla množstvo infor...

Autor

Connie Glynnová

Connie Glynnová

Connie Glynn pochádza z Hatfieldu, vyštudovala odbor umenie a film na univerzite v Sussexe. Preslávila sa svojim youtube kanálom Noodlerella, na ktorom tvorí videá o móde, Disney filmoch či cosplay kultúre. Ako autorka je známa vďaka sérii pre mládež Rosewoodska kronika.

Zobraziť profil autora