Beletria pre deti

Láska & gelato

Jenna Evans Welchová


To pravé letní čtení plné lásky a zmrzliny!

Lina tráví prázdniny v Toskánsku, ale rozhodně nemá náladu na pláže nebo slavné památky. Je v Itálii jenom proto, že si máma před smrtí přála, aby poznala svého otce. Ale proč by měla poznat otce, který se za šestnáct let jejího života ani neukázal? Jediné, po čem Lina touží, je jet domů.

Pak se jí ale dostane do rukou deník, který si její máma vedla, když žila v Itálii. A Lina najednou objevuje magický svět tajných lásek, nádherného umění a skrytých pekáren. Svět, který ji okouzluje a vede k tomu, aby odhalila tajemství, které změní vše, co si Lina myslela o mámě, otci, a dokonce i sama o sobě.

Mnozí lidé jezdí do Itálie jen kvůli lásce a zmrzlině, ale někdy tam objeví mnohem víc.

Viac

9,99 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Počet strán 304
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 22.5.2017
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,326 kg
Jazyk čeština
Originálny názov Love & Gelato
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Magdaléna Stárková
EAN 9788075443328
Vek od 12
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená s chlopňami

Video

Recenzia médii

Alena Kováčová

blog - Láska & gelato (Recenzia)

Táto kniha ma zaujala hneď ako vyšla, hlavne svojou rozkošnou obálkou, ktorá je veľmi jednoduchá, ale nádherná! Keď som sa dozvedela, že kniha vychádza aj u nás, vedela som, že ju hneď musím mať. Anotácia sľubovala milú, romantickú jednohubku a presne to som aj dostala. A dokonca ešte viac! Lina má možnosť odísť na leto do Florencie, ale rozhodne tým nie je nadšená. Po maminej smrti ju nedokáže l...

Autor

Jenna Evans Welchová

Jenna Evans Welchová

Jenna Evans Welch sa jednoducho musela stať spisovateľkou, pretože sama v mladosti nenašla žiadne tínedžerské knihy, ktoré by chcela čítať. Teraz píše o babách, ktoré objavujú cudzie krajiny a kultúry. Sama chodila na strednú školu v Taliansku, jazdila medzi pamiatkami na skútri a popritom jedla hordy talianskeho gelata. So svojím manželom a dvoma deťmi žije v Salt Lake City v Utahu.

Zobraziť profil autora