Beletria pre deti

Všem klukům, které jsem milovala

Jenny Hanová


Co by se stalo, kdyby všem klukům, kteří se ti líbili, někdo najednou sdělil, že ses do nich zamilovala…?

Co by se stalo, kdyby všem klukům, kteří se ti líbili, někdo najednou sdělil, že ses do nich zamilovala…?

Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara Jean nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala – na rozloučenou. Lara nikdy nedala žádnému klukovi najevo, že ho má ráda. A když už nechtěla být zamilovaná, napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal.

A najednou musí čelit všem pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty dopisů – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo.

Viac

10,99 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Počet strán 256
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 27.7.2015
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,461 kg
Jazyk čeština
Číslo dielu 1
Originálny názov To all the boys I´ve loved before
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Romana Bičíková
EAN 9788074479045
Vek od 12
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Recenzia médii

Ellie Smith

elliesbookverse.blogspot.cz/2018/ - Zhrnutie 2018: Najlepšie knihy

Tento výber je pre mňa možno trochu neočakávaný a prekvapil aj mňa samotnú. Už dávno nie som cieľovkou pre takýto druh kníh a vekovú kategóriu hlavných hrdinov. Napriek tomu to bolo také milé a celá rodina Lary Jean taká úžasná, že sa sem musela dostať. Kniha do nepohody, ktorú môžem čítať stále dokola. Ďalšie diely sú tiež výborné, ale toto je skrátka moja srdcovka. Videli ste film? Podľa mňa sa ...

Autor

Jenny Hanová

Jenny Hanová

Pochádza z Richmondu vo Virginii. Študovala tvorivé písanie pre deti a mládež v New Yorku. Najradšej píše v kaviarňach, v metre alebo na návšteve u známych. Miluje Harryho Pottera a najviac fandí Slizolinu. Z domu nevychádza bez červeného rúžu a zápisníku. Medzi jej najznámejšie knihy patrí trilógia Všetkým chalanom, ktorých som milovala.

Zobraziť profil autora