Beletria pre deti

Enola Holmesová – Prípad zlovestných kytíc

Nancy Springerová


Mladšia sestra slávneho Sherlocka je na stope ďalšieho zločinu!

Tretí diel napínavej série o Enole Holmesovej, ktorá sa podľa vzoru svojho staršieho brata Sherlocka stala detektívkou.

Každý vie, že doktor Watson je priateľom a pravou rukou slávneho detektíva Sherlocka Holmesa, takže keď sa stratí, je to pre všetkých šok. Dokonca ani sám Sherlock netuší, kde by mohol byť.

Aj Enola by tomu rada prišla na kĺb, i keď sa stále ukrýva pred svojimi bratmi a zapojenie do pátrania by pre ňu mohlo byť viac než riskantné. No len čo zistí, že do domu Watsonovcov bola doručená veľmi podivná a zlovestná kytica, hodí obavy za hlavu. Musí nájsť jej odosielateľa, a to čo najrýchlejšie! Iba ona totiž vie, že kytica obsahuje kvety, ktoré symbolizujú smrť!

Viac

13,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 160
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 27.10.2023
Formát 145x205 mm
Hmotnosť 0,33 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 3
Prekladateľ Petra Kýšková
EAN 9788056636367
Vek od 12
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor

Nancy Springerová

Nancy Springerová

Nancy Springer je americká autorka a venuje sa tvorbe v žánri fantasy, krimi a sci-fi. Medzi jej najobľúbenejšie knihy v detstve patrili dobrodružné a detektívne príbehy o Robinovi Hoodovi či Sherlockovi Holmesovi. Medzi jej najúspešnejšie tituly patrí séria o Enole Holmesovej, mladšej sestre slávneho Sherlocka. Tá bola adaptovaná aj do filmu z dielne spoločnosti Netflix. Za svoje diela bola Nancy nominovaná na prestížnu Hugo Award a získala ocenenia ako Edgar Award, Tiptree Award či Carolyn W. Field Award.

Zobraziť profil autora