Young adult (SK)

Toto leto patrí nám

Jenny Hanová


Záver úspešnej slnkom zaliatej série LETNÁ LÁSKA od obľúbenej autorky Jenny Hanovej.

Je čas rozhodnúť sa, pre koho jej bude navždy tĺcť srdce. Záver úspešnej slnkom zaliatej série LETNÁ LÁSKA od obľúbenej autorky Jenny Hanovej. Ľúbila som v živote iba dvoch chalanov a obaja mali priezvisko Fisher. Conrad bol prvý a ľúbila som ho tak, ako možno ľúbiť iba raz v živote. A potom tu bol Jeremiah. Keď som pozrela na Jeremiaha, videla som minulosť, súčasnosť aj budúcnosť. Moje dve veľké lásky. Tuším som vždy vedela, že raz sa stanem Belly Fisherovou. Len som netušila, že sa to stane takto.
Viac

10,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 264
Dátum vydania 21.6.2019
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,3 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 3
Originálny názov We'll Always Have Summer
Původní jazyk angličtina
EAN 9788056611456
Vek od 12
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Recenzia médii

Rony

nakridlachknih.blogspot.cz - Toto leto patrí nám - Jenny Han

Očakávané pokračovanie sladkej ľahkej letnej série Povedz, že ma miluješ je tu! Keď som nedávno dostala otázku, ktorému zo súrodencov Fisherových držím palce, moja prvá myšlienka bola... chcete to vedieť? ... hneď mi napadlo: ,,Jere je tak sladký.", no povedala som sí, že nebudem zbrklá a trošku nad tým popremýšľam. Moje myšlienky však lietali od jedného k druhému až som si povedala, že by som kľu...

Autor

Jenny Hanová

Jenny Hanová

Jenny Hanová pochází z Richmondu ve Virginii. Vystudovala tvůrčí psaní pro děti a mládež v New Yorku. Toto město si zamilovala (nejkrásnější je podle ní na podzim), a po škole se přestěhovala do jedné z jeho částí – Brooklynu. Nejlépe se jí píše v kavárnách, v metru nebo klidně doma u známých. Má ráda Harryho Pottera a nejvíce fandí Zmijozelu. Ven by nikdy nevyšla bez červené rtěnky, pera a zápisníku. Mezi její nejznámější knihy patří ty ze série Všem klukům, které jsem milovala.

Zobraziť profil autora