Young adult (SK)

Zväzky mágie 1: Krvavec

Crystal Smithová


Najočakávanejšia YA fantasy kniha roka! Prvý diel trilógie Zväzky mágie.

Princezná Aurelia vidí duše mŕtvych a praktizuje krvavú mágiu. Hoci na hlave nosí korunu, za takéto prehrešky by mohla skončiť na hranici, kde by ju upálili ako čarodejnicu. Preto v prestrojení za slúžku utečie do susedného kráľovstva. Pocit šťastia z novonadobudnutých priateľstiev, z lásky k tajomnému cudzincovi a zo slobodne praktizovanej mágie však netrvá dlho. Prenasleduje ju minulosť – a rovnako aj duša pradávnej kráľovnej, ktorá jej odhalí pravdu o plánovanom sprisahaní, ktorému môže zabrániť jedine ona. Pomôže kráľovstvu, kde by ju bez okolkov odsúdili na smrť, alebo dá prednosť slobode, ktorú sa jej podarilo získať len nedávno? Romantická zápletka, nebezpečná mágia a príbeh plný zvratov. Podmaňujúci retelling rozprávky bratov Grimmovcov.
Viac

12,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 376
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 17.1.2020
Formát 135x203 mm
Hmotnosť 0,5 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 1
EAN 9788056615225
Vek od 15
Typ kniha

Autor

Crystal Smithová

Crystal Smithová

Crystal Smithová je spisovatelka, fotografka a umělkyně, která vyrostla v rodině náruživých čtenářů. Se svým manželem a syny žije v Utahu. Když zrovna nic nepíše ani netvoří, najdete ji, jak si s rozsvícenými světly čte nějaký strašidelný příběh.

Zobraziť profil autora

Albatros Media newsletter

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!