Young adult (CZ)

Následníčka

Kiera Cassová


Pred dvadsiatimi rokmi si America Singerová získala srdce princa Maxona.

Princezná Eadlyn už odmalička počúvala nekonečný príbeh o tom, ako sa jej mama s ockom zoznámili. Pred dvadsiatimi rokmi sa America Singerová zúčastnila Selekcie a získala si srdce princa Maxona. Odvtedy žili spolu šťastne... Pre Eadlyn bol ich romantický príbeh len rozprávkou. Netúžila ho napodobniť.

Ako princezná si však nemôže robiť, čo chce. Neutečie pred vlastnou Selekciou – aj keď urputne namieta.

Nečaká, že sa jej príbeh skončí romanticky. Možno sa však jednému mužovi podarí zmocniť sa jej srdca... a možno zistí, že jej „šťastne a naveky“ nie je len tajným želaním.

Viac

10,99 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Ďalšie tituly z rady "Selekcia"

Informácie

Počet strán 328
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 16.5.2016
Formát 145x205 mm
Hmotnosť 0,545 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 4
Rady Selekcia
Originálny názov The Heir
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788075441263
Vek od 14
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Recenzia médii

Andrea Petrušová

www.citaj.to - Dcére by sa zišlo pár výchovných

Pred rokmi vyhrala jej mama boj o princa, verejne zachytený televíznymi kamerami. Teraz musí to isté podstúpiť ona – 35 nápadníkov a jeden bude jej budúci manžel. Lenže ona lásku nehľadá... Vyrastala v paláci obklopená bohatstvom a prepychom, hoci medzi ľudom často panovala bieda. Jej povinnosti boli výlučne prípravou na budúcnosť – Eadlyn totiž bude kráľovnou, hoci to tak nemuselo byť. Narodil...

Autor

Kiera Cassová

Kiera Cassová

Kiera Cassová vyštudovala históriu na univerzite Radford. Vyrástla v Južnej Kalifornii, dnes žije vo Virgínii. Miluje tanec, knihy, natáčanie videí a koláčiky. Písanie zo začiatku mala ako terapiu, neskôr prišla na to, že presne toto vždy chcela robiť. Srdcia čitateľov a čitateliek si získala trilógiou Selekcia.

Zobraziť profil autora