Beletria pre deti

Vzestup Školy dobra a zla

Soman Chainani


Poznejte magický svět, podle kterého vznikl filmový hit na Netflixu!

Bitva mezi dobrem a zlem začíná. Dva bratři. Jeden dobrý. Jeden zlý. Společně hlídají Nekonečný les. Společně vybírají studenty do Školy dobra a zla. Společně je trénují, učí, připravují na jejich osudy. A pak se něco stane. Něco neočekávaného. Něco mocného. Něco, co změní všechny a všechno. Kdo přežije? Kdo bude vládnout Škole?

Cesta začíná právě tady. Každý krok je plný kouzel, překvapení a odvážných skutků, které mají otestovat statečnost, věrnost, vaše pravé já. Ale zavedou vás jen na samotný začátek dobrodružství, která se skrývají ve Škole dobra a zla.

Viac

17,49 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 320
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 17.10.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,466 kg
Jazyk čeština
Číslo dielu 7
Prekladateľ Magdaléna Stárková
EAN 9788076616066
Vek od 11
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Autor

Soman Chainani

Soman Chainani

Soman Chainani vyštudoval anglickú a americkú literatúru na Harvarde a filmovú vedu na univerzite v Kolumbii. Svoju kariéru odštartoval ako scenárista a režisér. Jeho filmy boli premietané na viac ako 150 filmových festivaloch po celom svete. Ako spisovateľ sa preslávil sériou kníh Škola dobra a zla, z ktorej sa globálne predali milióny výtlačkov a bola preložená do viac ako 30 jazykov. Spoločnosť Netflix momentálne pracuje na jej filmovej adaptácii. Všetky časti série trhali rebríčky predajnosti. Viac o autorovi a jeho tvorbe sa dozviete na www.somanchainani.net

Zobraziť profil autora