Young adult (CZ)

Drozdajka - Hry o život 3

Suzanne Collinsová


Kultový dystopický príbeh v novom exkluzívnom vydaní!

Povinná YAzda pre všetkých tínedžerov!

Vydavateľstvo CooBoo prináša slovenským čitateľom a fanúšikom filmovej a knižnej série HRY O ŽIVOT exkluzívne vydanie tejto kultovej dystopickej trilógie. Hry o život obleteli celý svet a tak ako spopularizovala čítanie medzi deťmi séria o Harrym Potterovi, Hry o život vrátili ku knihám celú generáciu tínedžerov. Teraz sa vám dostáva do rúk nové exkluzívne vydanie pre novú generáciu tínedžerských čitateľov.

Prežila. Dvanásty obvod zrovnali so zemou. Gale utiekol a Peeta je vo väzení v Sídle. Jej rodina je však v bezpečí. Ale to nie je všetko. Trinásty obvod, ktorý poznali len z povier, naozaj existuje a už roky pripravuje útok na Sídlo. Aj Katniss je súčasťou tohto plánu, hoci doteraz ju všetci len využívali. Ona je článok, ktorý dokáže spojiť všetkých proti prezidentovi Snowovi. A poraziť ho. Bez ohľadu na vlastné pocity a názory. Bez ohľadu na to, kto stojí na čele novej budúcnosti.

Viac

0,00 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Ďalšie tituly z rady "Hry o život"

Informácie

Počet strán 392
Dátum vydania 25.1.2019
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,38 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 3
Originálny názov Mockingjay
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788056608166
Vek od 13
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Autor

Suzanne Collinsová

Suzanne Collinsová

Americká spisovateľka, autorka bestsellerových sérií Letopisy Podzemia a Hry o život. Na univerzite študovala dramatické písanie. Jej séria Hry o život sa dlhých 5 rokov držala na top pozíciách bestsellerov podľa New York Times a bola aj sfilmovaná. Vďaka tomu sa autorka Suzanne Collins dostala na zoznam najvplyvnejších ľudí sveta podľa magazínu TIME.

Zobraziť profil autora