Beletria pre dospelých

Všechno je v pohodě

Nina LaCour


Celý život máte pocit, že toho strašně moc potřebujete. A pak odjedete jenom s mobilem, peněženkou a fotkou svojí mámy.

Od té doby, co Marina nechala celý svůj předchozí život za sebou, s nikým ze své minulosti nemluvila. Dokonce ani její nejlepší kamarádka Mabel neví pravdu o tom, co se během těch několika posledních týdnů stalo. Ale přestože je na univerzitě v New Yorku, tisíce kilometrů od domova v Kalifornii, stále nemůže zapomenout na svůj domov a tragédii, před kterou se snažila utéct. Teď, během zimních prázdnin, zůstává Marin v celém kampusu sama. Brzy přijede na návštěvu Mabel a Marin se bude muset vypořádat se vším, čím se tak dlouho trápila.

Viac

11,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 232
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 13.8.2018
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,321 kg
Jazyk čeština
Originálny názov We are okay
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Anežka Dudková
EAN 9788075445995
Vek od 14
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Recenzia médii

Maggie Ondrušková

Never Trust a Duck - Nina LaCour - Všechno je v pohodě

Konečne som sa aj ja dočkala a dostal sa mi do ruky výtlačok Všechno je v pohode od Niny LaCour. Totižto, na túto knihu som mala zálusk už naozaj veľmi dlho a keď som zistila, že kniha vychádza v Česku a na Slovensku, veľmi ma to potešilo. Popravde, poslednú dobu naozaj moc nečítam anotácie - a keď aj hej, tak jediné čo si z nich zapamätám je, že či danú knihu chcem čítať alebo nie. A presne taký...

Autor

Nina LaCour

Nina LaCour

Nina LaCour je bestsellerová a oceňovaná americká autorka. Za svoju tvorbu získala mnoho uznaní, medzi inými aj prestížnu Michael L. Printz Award a kraľovala rôznym rebríčkom predajnosti. Venuje sa najmä tvorbe pre mladých čitateľov a vyberá si náročné témy, s ktorými sa mnohí čitatelia a čitateľky vedia zosobniť. Študovala kreatívne písanie na univerzite v Oaklande. Rodičia aj starí rodičia ju od malička viedli k láske k umeniu. Okrem písania sa venuje svojej dcérke a učeniu kreatívneho písania. Miluje varenie, prechádzky a záhradku.

Zobraziť profil autora