Young adult (CZ)

P. S. Stále ťa milujem

Jenny Han


Pôvabné pokračovanie knihy Všetkým chalanom, ktorých som milovala ukazuje, že láska nie je nikdy jednoduchá, ale možno práve preto je taká úžasná.

Lara Jean nečakala, že sa do Petra skutočne zamiluje. Veď len predstierali, že spolu chodia. V jednej chvíli to však obaja predstierať prestali. Lara Jean nebola nikdy zmätenejšia ako teraz a nevie, čo robiť. Dokonca sa do jej života vracia chalan, čo sa jej kedysi páčil, a spolu s ním i to, čo k nemu cítila. Môže dievča ľúbiť dvoch chalanov naraz?

Pôvabné pokračovanie knihy Všetkým chalanom, ktorých som milovala ukazuje, že láska nie je nikdy jednoduchá, ale možno práve preto je taká úžasná.

Viac

11,49 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Žáner YA romantika
Počet strán 296
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 4.8.2017
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,43 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 2
Rady Lara Jean
Originálny názov P. S. I Still Love You
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788056601020
Vek od 14
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Recenzia médii

Jana Paveleková

blog jajibloguje.sk - Kniha P.S. Stále ťa milujem je tu...

Som tu opäť s ďalšou romantickou YA. Viete, že internet je aj nebezpečný? A čo ak vám láska pomotá hlavu? Viete žiť v prítomnosti aj neuzavriete minulosť? Aj to rieši naša Lara Jean. V týchto dňoch konečne vyšlo v slovenskom preklade pokračovanie knihy od Jenny Han. Nedávno som vám priniesla môj pohľad na Všetkým chalanom, ktorých som milovala. A hoci ide o sviežu YA skôr pre mladšie vekové s...

Autor

Jenny Han

Jenny Han

Jenny Hanová pochádza z Richmondu vo Virginii. Študovala tvorivé písanie pre deti a mládež v New Yorku. Toto mesto si absolútne zamilovala a po dokončení školy sa tam presťahovala. Najradšej píše v kaviarňach, v metre alebo na návšteve u známych. Miluje Harryho Pottera a najviac fandí Slizolinu. Z domu nevychádza bez červeného rúžu a zápisníku. Medzi jej najznámejšie knihy patrí trilógia Všetkým chalanom, ktorých som milovala.

Zobraziť profil autora