Beletria pre deti

21. deň

Kass Morgan


V tomto vzrušujúcom pokračovaní knihy Prvých 100 autorka odhaľuje neuveriteľné tajomstvo, spochybňuje všetky základné istoty a testuje pevnosť ľudských vzťahov.

Už stovky rokov na Zem nikto nevkročil – až doteraz. Od pristátia stovky odsúdencov uplynulo už 21 dní. Sú to jediní ľudia, ktorí žijú na planéte... alebo si to aspoň myslia. Tvárou v tvár neznámemu nepriateľovi sa Wells pokúša udržať skupinu pohromade. Clarke sa zatiaľ snaží odhaliť tajomstvo údajne opustenej planéty a pomôcť Bellanymu nájsť jeho sestru – bez ohľadu na možné následky. A na vesmírnej stanici musí Glass podstúpiť neľahkú voľbu medzi osudovou láskou a samotným životom. V tomto vzrušujúcom pokračovaní knihy Prvých 100 autorka odhaľuje neuveriteľné tajomstvo, spochybňuje všetky základné istoty a testuje pevnosť ľudských vzťahov. A ak chce sto odsúdencov prežiť, musia si uvedomiť, že existuje len jediné riešenie – zabudnúť na všetky spory a spolupracovať.
Viac

11,99 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Ďalšie tituly z rady "Prvých 100"

Informácie

Počet strán 280
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 19.1.2015
Formát 145x205 mm
Hmotnosť 0,43 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 2
Originálny názov Day 21
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788074477720
Vek od 12
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor

Kass Morgan

Kass Morgan

Kass Morganová je pseudonym americké autorky a redaktorky Mallory Kassové, která se proslavila dystopickou YA sérií Prvních 100, podle které byl natočen i stejnojmenný seriál. Vystudovala angličtinu a historii na Brownově univerzitě a následně literaturu 19. století na Oxfordu. Žije v New Yorku a pracuje jako redaktorka nakladatelství Scholastic. Největší starosti jí dělá to, že se její knihovna z IKEA zhroutí a pohřbí ji pod lavinou sci-fi a viktoriánských románů.  

Zobraziť profil autora