Beletria pre deti

Poklony a sprisahania

Gail Carrigerová


Charakteristický humor a svojrázne steampunkové prostredie. Vedzte, že aj druhý diel Etikety & špionáže bude stáť za to!

Sophronia sa tajne pripravuje v Akadémii pre mladé dámy uhladených mravov na povolanie špiónky. Na tajných nočných výletoch po vzducholodi zistí, že sa chystá akési sprisahanie s hrôzostrašnými následkami pre nadprirodzené bytosti i ľudí. Pokúša sa odhaliť, kto za ním stojí, a ochrániť svojich priateľov. Nebezpečný experiment s preletom vzducholode éterosférou je v plnom prúde takisto ako aj plesová sezóna v Londýne. Sophronia rieši plesovú róbu, falošné poklony a intrigy a začína si intenzívne uvedomovať záujem dvoch veľmi odlišných mladých mužov o jej osobu... Charakteristický humor Gail Carrigerovej a svojrázne steampunkové prostredie tohto „pôvabne streleného špionážneho dobrodružstva“ budú stopercentne vrcholom módy tejto sezóny.
Viac

10,99 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Počet strán 280
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 27.10.2014
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,43 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 2
Originálny názov Curtsies & Conspiracies
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788074476839
Vek od 12
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Recenzia médii

Martina Lábajová

www.citaj.to - Inteligentné mládežnícke romány

Akadémia pre mladé dámy si tento polrok opäť pripravila špeciálny vzdelávací plán. Sophronia na nás znovu vychrlí svoj dôvtip s ironickými poznámkami a bude musieť statočne čeliť nielen sprisahaniam, ale aj dvom mužom bojujúcim o jej náklonnosť. Podarí sa jej vykľučkovať z nepríjemností tak, aby pri tom neporušila pravidlá spoločenského správania? Druhý diel série Akadémia pre mladé dámy začína...