Hrací zošit


1. Doba ľadová (Kniha hier a nápadov)

Doba ľadová (Kniha hier a nápadov)

Maľuj, kresli, vyfarbuj, vyrob si super veci a hraj skvelé hry spolu s Mannym, Sidom, Diegom a s ostatnými obľúbenými postavičkami z Doby ľadovej. áto kniha aktivít obsahuje: hromadu znova použiteľných nálepiek, dve veľké obrázkové skladačky s nálepkami, rozkladaciu šablónu a farebný papier s tematikou Doby ľadovej.

2. Doba ledová

Doba ledová

Kresli si a vybarvuj spolu s Mannym, Sidem, Diegem a dalšími oblíbenými postavami z Doby ledové. Navíc si můžeš vyrobit báječné věci a zahrát senzační hry.Tvá kniha her a nápadů obsahuje:Dva veliké rozkládací archy k nalepení samolepek, Vyndavací šablonu k obkreslování ve stylu Doby ledové, pestrobarevné papíry s potiskem na téma Doba ledová.

3. Kniha pre princezné

Kniha pre princezné

Kniha pre princezné je hracia kniha plná hier a nápadov: obsahuje množstvo farebných obrázkov. Vnútri nájdu malí čitatelia šablóny, maľovanky, samolepky a zábavné úlohy, môžu si vystrihnúť krásne šaty, dokresliť do knihy princeznovský zámok alebo koč.

4. Kniha pre pirátov

Kniha pre pirátov

Kniha pre pirátov je hracia kniha plná hier a nápadov. Piráti a pirátky v nej nájdu rôzne zábavné hry, bludisko, vystrihovačky, maľovanky, samolepky a šablóny. Deti si môžu vyrobiť pásku na oči, šabľu alebo pirátsky klobúk.

5. Pro piráty

Pro piráty

Kniha plná her, vystřihovánek, samolepek, papírů s potiskem a srandovních ilustrací pro pravé a neohrožené piráty. Najdeš tu návod, jak si nakreslit prostořekého papouška, budeš si moci vyrobit vlastní šavli nebo pirátský klobouk a hlavně si užiješ spoustu legrace.